www.probono.com.pl
 
o firmie
projektowanie
usługi plastyczne
identyfikacja wizualna
poligrafia
media
akcje promocyjne
lista referencyjna
szuflada
na deser 
O firmie

główna

kontakt

galeria

-

 
 
 
 
Kompania Reklamowa PRO BONO, firma usługowa o dużym doświadczeniu (początki w 1990 r.) w zakresie szeroko pojętej działalności reklamowej oferuje pełen przekrój usług mogących służyć realizacji Państwa strategii reklamowej, a także ją współtworzyć. 
Właścicielem firmy jest Paweł Nowak.
 
Nasza oferta opiera się na dwóch solidnych podstawach.
 
Jedną z nich jest projektowanie, rozumiane przez nas nie jako wąski zakres prac graficznych, lecz całościowe opracowania koncepcyjne i techniczne służące właściwemu funkcjonowaniu elementów reklamy bądź informacji, niekiedy tworzące system identyfikacji wizualnej firmy.
 
W oparciu o wytyczne i sugestie otrzymane od naszych Klientów oraz na podstawie obserwacji rynku i zebranych tu doświadczeń produkujemy i sprzedajemy Państwu nasze pomysły. Nie na miejscu byłoby chwalić ich styl 
i niepowtarzalność - to pozostawiamy ocenie naszych Klientów. Faktem istotnym jest jednak to, że nasze projekty dają się wcielić w życie.
Przy ich tworzeniu towarzyszy nam poczucie realizmu.
 
Drugą podstawą naszej działalności jest wykonawstwo. Zakres i tym razem jest szeroki. Posiadamy własną, nowocześnie wyposażoną pracownię plastyczną, w ramach której samodzielnie wykonujemy wszelkie usługi plastyczne - tablice, bannery, szyldy, kasetony, grafikę na szybach, witrynach, pojazdach (naszą specjalnością są np. tramwaje reklamowe). Nie boimy się zleceń nietypowych - wielkich formatów, skomplikowanych konstrukcji, itp. Realizujemy przecież nasze własne, uzgodnione z Państwem projekty - nie ma tu więc miejsca na przekłamania czy bariery technologiczne.
 
Jeśli jakaś część zadania realizowana jest poza naszą firmą, bierzemy na siebie obowiązek nadzoru autorskiego. Jest to rozwiązanie wygodne dla Państwa i bezpieczne dla zlecenia. Wszelkie formalności i uzgodnienia, jakie niekiedy warunkują powstanie nośnika reklamy również umieszczamy na liście naszych zadań wobec Klienta.
 
Podobnie wygląda realizacja zleceń, które można określić jako wydawnictwa reklamowe. Są to co prawda nie tylko duże opracowania folderowe czy plakaty, lecz także druki biurowe, 
a nawet wizytówki - czyli zarówno skomplikowane, jak 
i prostsze w formie drukowane nośniki reklamy i informacji 
o firmie. Nad ich realizacją czuwamy od fazy projektu do gotowego produktu.
 
Wszystko to, o czym napisano powyżej, może być przedmiotem Państwa zlecenia. Jednak nie tylko Klient “końcowy”, lecz również wszelkiego rodzaju agencje reklamowe (z niektórymi od lat współpracujemy) mogą korzystać z naszych usług.
 
 Zapraszamy!
 
 
(c) 2001 PROBONO
Serwis jest zoptymalizowany dla przeglądarki IE5.0
lub nowszej oraz rozdzielczości 1024x768
Ostatnia aktualizacja 2001.10.10